SG73S2BTTD474J
MFR.Part #
SG73S2BTTD474J
JLCPCB Part #
C4200331
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS