SG73P1JRTTD3570F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3570F
JLCPCB Part #
C6294848
Description
-55℃~+155℃ 333mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS