RK73B2ARTTD112G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD112G
JLCPCB Part #
C4167400
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS