RK73B2ARTTD102G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD102G
JLCPCB Part #
C4130423
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS