RK73B2BRTTD112G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD112G
JLCPCB Part #
C4001737
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS