RK73B2BTTD150J
MFR.Part #
RK73B2BTTD150J
JLCPCB Part #
C830117
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS