RN73R2ATTD44R8F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD44R8F50
JLCPCB Part #
C2504377
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS