SG73P2BRTTD1471F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1471F
JLCPCB Part #
C6221586
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS