RK73B1HTTC910J
MFR.Part #
RK73B1HTTC910J
JLCPCB Part #
C306989
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS