RN732BTTD5691B25
MFR.Part #
RN732BTTD5691B25
JLCPCB Part #
C4022764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.69kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS