SG73S2ERTTD3093F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3093F
JLCPCB Part #
C5753573
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS