RK73B1HTTC565G
MFR.Part #
RK73B1HTTC565G
JLCPCB Part #
C2575911
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.6MΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS