RK73B1HTTC563G
MFR.Part #
RK73B1HTTC563G
JLCPCB Part #
C2575910
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS