HV732HTTE4023D
MFR.Part #
HV732HTTE4023D
JLCPCB Part #
C4232292
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS