RK73B1HTTC364G
MFR.Part #
RK73B1HTTC364G
JLCPCB Part #
C5850922
Description
-55℃~+155℃ 25V 360kΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS