SG73G1JTTD9761C
MFR.Part #
SG73G1JTTD9761C
JLCPCB Part #
C6677263
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS