RK73B1HTTC243J
MFR.Part #
RK73B1HTTC243J
JLCPCB Part #
C307048
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS