RN73R1JTTD1741D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1741D100
JLCPCB Part #
C2495783
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS