SR731JTTD1R47F
MFR.Part #
SR731JTTD1R47F
JLCPCB Part #
C2600044
Description
-55℃~+150℃ 1.47Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS