RN732BTTD2712B25
MFR.Part #
RN732BTTD2712B25
JLCPCB Part #
C4159342
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS