SG73P1ETTP3320F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3320F
JLCPCB Part #
C3987659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS