SR732HTTE10R0F
MFR.Part #
SR732HTTE10R0F
JLCPCB Part #
C2601048
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS