RN73H2ETTD4422C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4422C10
JLCPCB Part #
C4279886
Description
250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS