HV732BTTD1074F
MFR.Part #
HV732BTTD1074F
JLCPCB Part #
C4170587
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS