RN732ATTD7770A25
MFR.Part #
RN732ATTD7770A25
JLCPCB Part #
C3933740
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS