RK73B1HTTC110J
MFR.Part #
RK73B1HTTC110J
JLCPCB Part #
C306968
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS