HV73V2ATTD2703D
MFR.Part #
HV73V2ATTD2703D
JLCPCB Part #
C4341824
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS