RN73R2ETTD1651C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1651C25
JLCPCB Part #
C2610181
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS