RK73B1FRTTBL751G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL751G
JLCPCB Part #
C2582809
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 750Ω Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS