RK73B1FRTTBL750G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL750G
JLCPCB Part #
C2582364
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 75Ω Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS