RK73B1FRTTBL680J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL680J
JLCPCB Part #
C2582240
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 68Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS