SG73P2ERTTD1273F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1273F
JLCPCB Part #
C5751680
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS