RK73B1ETTP621G
MFR.Part #
RK73B1ETTP621G
JLCPCB Part #
C2575761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS