RN73H2ETTD3363D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3363D10
JLCPCB Part #
C4236839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 336kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS