RK73B1ETTP622G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ETTP622G
JLCPCB Part #
C2575713
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS