RK73B1ETTP3R9G
MFR.Part #
RK73B1ETTP3R9G
JLCPCB Part #
C5870416
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS