SG73P2BTTD561G
MFR.Part #
SG73P2BTTD561G
JLCPCB Part #
C4035945
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS