RN73R1JTTD1291A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1291A10
JLCPCB Part #
C2572315
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS