RK73B1ERTTP433G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP433G
JLCPCB Part #
C4017702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS