RN731ETTP30R0F50
MFR.Part #
RN731ETTP30R0F50
JLCPCB Part #
C4276230
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS