RT0402BRE0759RL
MFR.Part #
RT0402BRE0759RL
JLCPCB Part #
C853338
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS