PCF2CT631R102K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
PCF2CT631R102K
JLCPCB Part #
C782211
Package
Plugin,D7xL19mm
Description
-40℃~+200℃ 1kΩ 2W 400V Ceramic Resistor ±10% 插件,D7xL19mm Through Hole Resistors ROHS