RK73H1HTTC2003F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2003F
JLCPCB Part #
C173357
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS