SG73S2ETTD5761D
MFR.Part #
SG73S2ETTD5761D
JLCPCB Part #
C4127686
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS