RCR60CT52A106J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RCR60CT52A106J
JLCPCB Part #
C202438
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 2kV ±350ppm/K ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS