RN732ATTD54R9F50
MFR.Part #
RN732ATTD54R9F50
JLCPCB Part #
C4239546
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS