SG73P2BTTD2201D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2201D
JLCPCB Part #
C3930158
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS