SG73P2ATTD272G
MFR.Part #
SG73P2ATTD272G
JLCPCB Part #
C4148925
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS