MOS5C750J
MFR.Part #
MOS5C750J
JLCPCB Part #
C3559146
Description
-55℃~+200℃ 5W 75Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D9xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS