MOS5C104J
MFR.Part #
MOS5C104J
JLCPCB Part #
C3360165
Description
-55℃~+200℃ 100kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D9xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS